Через спеку рятувальники зайняті, сотні людей госпіталізовано

Через спеку рятувальники зайняті, сотні людей госпіталізовано

Через спеку рятувальники працюють на високому навантаженні, сотні людей госпіталізовані. За три дні — у понеділок, вівторок і середу — служби екстреної допомоги здійснили 259 виїздів, повідомив заступник прес-секретаря Оперативного центру Словацької служби невідкладної медичної допомоги (EZMS) Річард Болешик.

Найчастіше допомога була потрібна у Жилінському краї — там зафіксували 39 викликів, тоді як у Братиславському та Трнавському регіонах кількість виїздів була мінімальною — по 25. Всього за цей період до лікарень доставили 174 пацієнтів, більшість із них — у Жилінському краї (31 випадок).

У вівторок рятувальники попередили, що найближчими днями спека в країні посилиться, а разом із нею зросте і ризик обвалів, тож слід бути особливо обережними.


Джерело зображення: TASR

Підпишіться на наш Telegram канал: @slovakinfosk